У Львові триває XVII Всеукраїнській збір-змагання юних рятувальників «Школа безпеки»

Другий рік поспіль до Університету прибувають понад 230 юнаків та дівчат, згуртованих у 22 команди з 19 регіонів України, аби поборотись за почесний титул.

 

 

3-10 серпня п.р. на базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності проходить XVII Всеукраїнській збір-змагання юних рятувальників «Школа безпеки».

 

 

Метою заходу є підвищення рівня практичної підготовки підростаючого покоління щодо дій в екстремальних ситуаціях, надання першої допомоги, взаємодопомоги один одному, уміння проводити рятувальні роботи за допомогою найпростішого спорядження.

 

 

Традиційно на етап «Перша допомога» організатори змагань запрошують у число суддів інструкторів і тренерів Червоного Хреста. В групу фахівців з навчання навикам першої допомоги , які судили цей етап змагань, торік входили Ірина Валько, Уляна Стельмах, Наталія Семочко з Львівської ОО ТЧХУ. Очолював її Петро Костиря, командир ЗШР Червоного Хреста Луганщини. Є сподівання, що Червоний Хрест знову долучиться до числа суддів збору – змагання юних рятувальників у Львові.

 

 

Репортаж з відкриття змагань юних рятувальників зі «Школи безпеки» див. – http://lviv-redcross.at.ua/blog/2019-08-05-17053

Фото – зі сторінки Юрія Тананайського у соцмережі Facebook

Прес-служба Львівської ОО ТЧХУ

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *