У Львові триває науковий симпозіум для сімейних лікарів щодо серцево-судинних хвороб

26 лютого у Львові розпочав роботу дводенний науковий симпозіум для сімейних лікарів з приводу нових методів лікування серцево-судинних хвороб у пацієнтів.

У Львові 26–27 лютого 2020 року проходить науковий симпозіум з міжнародною участю «Серцево-судинна допомога в практиці сімейного лікаря: діагностика, лікування, профілактика» на базі Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького

Захід організовано відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 року №302 «Про затвердження Положення про систему безперервного професійного розвитку фахівців у сфері охорони здоров’я», а також наказу МОЗ України від 22.02.2019 № 446  «Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів».

Цей захід включено до заходів, передбачених «Реєстром з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій», які проводитимуться у 2020 році» за №2 (надає право на відрядження).

Співорганізатором є кафедра кардіології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика (завідувач – професор Долженко Марина Миколаївна).

Відкрив симпозіум президент СФУЛТ, професор кафедри пропедевтики внутрішньої медицини №1 Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, доктор медичних наук, професор Андрій Базилевич.

З великою цікавістю присутні, а їх було близько 700 осіб, прослухали презентацію European Primary Care Cardiovascular Society/ Асоціація серцево-судинної допомоги сімейної медицини, яку провела професор Марина Долженко, завідувач кафедри кардіології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика.

Професор Марина Миколаївна зробила також ґрунтовну доповідь на тему «Профілактика інсульту у хворих з артеріальною гіпертензією за рекомендаціями EPCCS 2018».

Другу частину симпозіуму після кави-брейк  розпочав професор Андрій Базилевич доповіддю на тему «Питання кардіореабілітації».

В заході взяли також участь доповідачі: проф. Матюха Л.Ф., проф. Несукай О.Г., проф. Базилевич А.Я., проф. Дутка Р.Я., проф. Скляров Є.Я., проф. Кияк Ю.Г,. проф. Недашкевич О.О., доц. Давидова І.В., доц. Симонов С.С. Очікується, що 27 лютого з двома лекціями виступить професор Корнелія Котцева з Королівського коледжу, що у столиці Великобританії в Лондоні.

Для отримання сертифікатів у 10 балів за системою безперервного професійного розвитку медичних працівників, лікарі мають бути присутніми на усіх без винятку засіданнях.

Всі теми, які піднімалися у перший день роботи симпозіуму, цікаві і грунтовні. Його учасники мали навіть змогу оновити свої практичні навики щодо надання серцево-легеневої реанімації пацієнтові при нещасних випадках.

У цьому заході беруть участь медики таких спеціальностей, як: кардіолог, сімейний лікар, терапевт, педіатр, невропатолог та ендокринолог. Кожному з них після завершення симпозіуму буде видано сертифікат встановленого зразка.

Фото – автора

Ірина Апостолюк,

Голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *