У Львові розглянули досвід Канади у реформуванні системи інституційного догляду

29 березня завершився триденний тренінг “Зміст, особливості та кращі практики реформування системи інституційного догляду  і виховання дітей”.

До учасників тренінгу долучився заступник голови Львівської ОДА Роман Филипів та вручив їм сертифікати про участь у навчанні.

“Багато чого останніми роками уже змінилось в напрямі опіки та виховання дітей. Але однозначно нам ще є над чим працювати, хотілося б, щоб було більше таких людей, які знають як має реалізовуватись процес деінституалізації, а також які би змогли змінити суспільні стереотипи. Нам варто відродити справжні українські традиції піклування про дітей, адже доля дитини в суспільстві є найважливішою. Подібні навчання об’єднують та вчать розв’язувати поставлені перед нами завдання”, – зазначив Роман Филипів.

Під час тренінгу розглянули складові деінституціалізації та умови ефективного впровадження реформи. Окрім того дискутували щодо ролі сім’ї у вихованні та розвитку дитини.

Зазначимо, захід відбувся за підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.

Нагадаємо, 6 лютого у Львівській облдержадміністрації відбулось засідання Міжвідомчої робочої групи з реформування системи інституційного догляду, в межах якого узгодили шляхи підготовки Регіонального плану реформування системи догляду і виховання дітей у Львівській області на 2018-2026 роки.

Під час засідання також підписали «Угоду про партнерство» між Львівською облдержадміністрацією та Agriteam Canada Consulting Ltd. щодо реформування

системи інституційного догляду та виховання дітей.

Фото – прес-служби ЛОДА

За джерелом:

https://loda.gov.ua/news?id=44159

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *