У Львові наступного тижня запрацюють пункти обігріву на період холодів

З 18 грудня у Львові у Центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб запрацював пункт обігріву.

З понеділка у період мінусових температур у приміщенні Центру обліку та нічного перебування бездомних осіб на вул. Кирилівській щоденно з 9:00 до 20:00 працює пункт обігріву.

Тут забезпечують гарячими напоями, харчуванням швидкого приготування, а за необхідності – одягом, повідомила прес-служба Львівської міськради.

«Як і в минулі роки, у разі зниження температур до – 10° градусів, розглядатиметься питання про відкриття додаткових таких пунктів у нашому місті. Попередньо вже маємо домовленості з благодійною організацією «Регіональний центр соціальної адаптації» про облаштування такого пункту за адресою: вул. Личаківська, 56. А також – у приміщенні одного з ЛКП у центральній частині міста, так як у денну пору в цій локації досить багато безхатьків. Окрім цього, виходячи з потреби, розглядатиметься можливість відкриття таких пунктів і в інших районах міста», – повідомив директор Центру обліку та нічного перебування бездомних осіб Олександр Бородін.

Працівники центру просять небайдужих повідомляти про факти та місця перебування бездомних осіб чи скеровувати їх безпосередньо до центру на Кирилівській, 3а.

Крім того, просять приносити теплий одяг – светри, штани, куртки, взуття середніх розмірів, особливо чоловіче, а також білизну і шкарпетки.

Контакти Центру обліку та нічного перебування бездомних: 233 – 14 – 79 або 233 -10 – 49.

Довідково:

Львівська ОО ТЧХУ завжди допомагає в холодну пору року постояльцям Центру обліку та нічного перебування бездомних. Ця допомога полягає у видачі прохачам нічного притулку зимового одягу і взуття.

Якщо такі звернення будуть у цьому сезоні, їх по мірі можливості будуть задовольняти у Банку речей Червоного Хреста Львівщини, що знаходиться за адресою:

м. Львів, вул. Героїв УПА, 78; тел.:(0322) 23932-91

Завідувач – Бугрим Марія Романівна, голова Франківської РО м. Львова ТЧХУ

прийомні дні у Банку речей ЛОО ТЧХУ –  Сер.- Пт. 11.00 – 14.00.

Фото – zaxid.net

За джерелом:

https://zaxid.net/u_lvovi_nastupnogo_tizhnya_zapratsyuyut_punkti_obigrivu_na_period_holodiv_n1444691

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *