У Львові госпіталізували 7 осіб через отруєння чадним газом

Під час свят у Львові спостерігаються випадки отруєння чадним газом. Вчора, 9 січня, було госпіталізовано по цій причині відразу сімох осіб.

 Від диспетчера КП ЛОР «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» надійшло повідомлення, що 9 січня о 22.57 год. у м. Львові в квартирі на вул. Братів Міхновських, 21 (Залізничний район, ЛКП «Граніт») отруїлись, ймовірно чадним газом, 8 осіб, з них 6 дітей.

Сімох постраждалих (власниця квартири від госпіталізації відмовилась) в стані середнього ступеня важкості було госпіталізовано до медичних закладів м. Львова. Причина отруєння – технічні неполадки в котлі.

Аварійною газовою службою перекрито подачу газу у квартиру.

Зазначимо, що з початку 2018 року у Львові трапилось уже 4 випадки отруєння чадним газом, внаслідок яких постраждали 11 людей! Основними ж причинами отруєння чадним газом є недбале ставлення до газових приладів, неуважність, герметичність вікон, вхідних дверей і відсутність при цьому провітрювачів, недотримання елементарних правил безпеки.

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міської ради вкотре закликає мешканців дотримуватись правил безпеки користування газовим та пічним опаленням, адже саме неуважність та необережне поводження з приладами призводить до біди.

Фото – з відкритих джерел в Інтернеті

За джерелом:

http://city-adm.lviv.ua/news/society/emergency/245160-medyky-hospitalizuvaly-simokh-osib-z-otruienniam-chadnym-hazom

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *