У Львові в Театрі для дітей та юнацтва презентують проект про переселенців (ВІДЕО)

Благодійна зустріч – вистава «Я – це інший ти» є результатом двох конкурсів нарисів та свідчень про підлітків-переселенців, які проводили у 2016-2017 рр. серед підлітків та молоді.

Про це йшлося сьогодні під час брифінгу щодо презентації проекту, повідомляє прес-служба ЛОДА. 

У виставі свої літературні твори представлятимуть самі автори під супровід скрипки. Вистава будується на співставленні бачення власного дому та власної країни тінейджерами, що втратили дім, та тими, хто вчиться зараз жити з новими сусідами зі сходу України.

«Можливість поглянути один одному у вічі, пережити разом як найсумніші, так і найрадісніші спогади – заради цього ми запрошуємо всіх на виставу. Це не проект «допомоги переселенцям», це проект «соціального лікування», спрямованої на опрацювання нового досвіду спільного життя, де ми всі відповідаємо за власне життя та власну країну», – зауважила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації Мирослава Туркало.

Зустріч-виставу реалізують у межах проекту «Від групи до особистості: мистецтво в пошуках соціальної солідарності» за підтримки Міністерства Іноземних справ Німеччини у програмі «Укріплення взаємодії з громадянським суспільством країн Східного партнерства».

“Кошти, що зберуть на виставі, підуть на психологічну реабілітацію дітей, які постраждали від війни. Після Львова виставу продемонструють в Одесі, Дніпрі, Києві та Харкові”, – повідомила керівник міжнародного інституту духовного розвитку людини, психолог Оксана Волошин.

 

 

Вистава відбудеться 13 листопада о 17.00 у Першому українському театрі для дітей та юнацтва.

Фото – прес-служби ЛОДА

За джерелом:

http://loda.gov.ua/news?id=31598http://loda.gov.ua/news?id=31598

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *