У Львові від кору помер трирічний хлопчик

У понеділок, 1 жовтня, в Львівській обласній інфекційній лікарні від кору померла трирічна дитина. Захворювання дало ускладнення – енцефаліт (запалення головного мозку), врятувати дитину лікарям не вдалося. 

Про це 2 жовтня повідомила головна епідеміологиня Львівщини Наталія Тімко, пише Zaxid.net

Хлопчик з Жовківського району. До інфекційної лікарні його госпіталізували два тижні тому. Лікарі діагностували у нього енцефаліт. 15 днів медики боролися за життя дитини, але врятувати її, на жаль, не вдалося.

Наразі невідомо, мав хлопчик щеплення від кору чи ні. Документів, які б підтверджували, що дитина щеплена чи, навпаки, не щеплена, лікарям не надали. Зараз це питання з’ясовують.

Це вже друга смерть дитини від ускладнень кору цього року на Львівщині. У квітні померла також трирічна дівчинка.

В Україні, і на Львівщині зокрема, наприкінці вересня захворюваність на кір знову почала зростати. З початку року на кір в Україні захворіли 31 443 людини – 12 757 дорослих і 18 686 дітей. За цей час від ускладнень кору померло 13 людей: дев’ятеро дітей і четверо дорослих.

Львівщина є лідером з кількості хворих на кір – у нас захворіло 6 195 людей: 1 936 дорослих і 4 259 дітей. У Закарпатській області, яка зі захворюваності на кір посіла друге місце, захворіло наполовину менше, ніж на Львівщині – 3 105 людей( 593 дорослих і 2 512 дітей), а в Тернопільській області, яка входить у п’ятірку областей, де хворіють найбільше – 1 713 людей(657 дорослих і 1056 дітей).

Нагадаємо, кір – небезпечне і дуже заразне вірусне захворювання, ліків від якого не існує, а ускладнення цієї хвороби можуть призвести до смертельних наслідків. Діти і дорослі, які не отримали профілактичне щеплення, є у зоні ризику. Захистити від хвороби може тільки вакцинація. Вакцина, за словами Наталії Тімко, на Львівщині є – хороша, європейська і в достатній кількості.

 Фото – з відкритих джерел в Інтернеті

За джерелом:

http://forpost.lviv.ua/novyny/15328-u-lvovi-vid-koru-pomer-tryrichnyi-khlopchyk

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *