У Львові відкрили притулок для безхатченків, який повинен стати для них справжнім Домом милосердя

У неділю, 12 листопада, відбулось урочисте освячення притулку для бездомних, що на вул. Мазепи у Львові. Богослужіння очолив Архієпископ Мечислав Мокшицький, котрому співслужили брати Альбертинці та сестри Альбертинки.

 

 

Про це передає прес-служба Львівської міськради.

 

 

Як йдеться у повідомленні мерії,у цьому притулку зможе жити 40 бездомних чоловіків. Щодня у їдальні притулку зможуть готувати їжу для 300 осіб. Також тут передбачено створити робочі місця для 15 мешканців притулку.

 

 

«Створення Притулку виникає з великої потреби забезпечення базових умов життя і функціонування бідних та бездомних осіб. Осередок повинен забезпечити комплексну допомогу бездомним особам», – зазначають у Львівській Архідієцезії Римсько-Католицької Церкви.

 

 

Притулок розташований на вул. Гетьмана Мазепи, 48 біля костелу.

 

 

Цим закладом для безхатченків і бідних опікуватиметься Згромадження Братів Альбертинців у Львові.

 

 

Додамо, чернечі згромадження братів Альбертинців та сестер Альбертинок належать до францисканських згромаджень, що турбуються про бідних.

Довідково:

В облаштуванні притулку, а потім в його освяченні, взяли активну участь львів’яни римо-католицького віросповідання.

 

 

Серед них була і медична патронажна сестра Личаківської РО м. Львова ТЧХУ Вікторія Дудяк. (Докладніше про неї див. – http://lviv-redcross.at.ua/blog/2017-07-08-10896 ).

До цих пір безхатченками опікувалися, переважно, працівники Львівського Центру обліку та нічного перебування бездомних.  Загалом ця нічліжка облаштована більш як 50 спальними місцями. Але у випадку, коли даху над головою потребує воднораз багато людей, доставляють карімати і матраци.

Час від часу сюди, по мірі потреби, Львівська обласна організація ТЧХУ доставляє бездомним теплий одяг, ковдри, матраци. Багато з них обслуговуються у Банку речей, що по віл. Героїв УПА, 78.

Львівський Центр нічного перебування бездомних розташований на вул. Кирилівській, 3а (бічна вул. Шевченка). З питань співпраці можна звертатися за тел.: 233-14-79 або 233-10-49. 

Фото – Ірини Апостолюк та прес-служби РКЦ у Львові

За джерелом:

https://www.facebook.com/credoua.org/photos/pcb.1590356737669922/1590356391003290/?type=3&theater

https://zaxid.net/u_lvovi_vidkrili_pritulok_dlya_bezhatchenkiv_n1441362

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *