У Львові відзначили 100-річчя закінчення Першої світової війни: Міський голова Львова вшанував загиблих військових

У неділю, 11 листопада, відзначають 100 років від закінчення Першої світової війни. У Львові відбулося вшанування військових, які загинули у Першій світовій війні, і поховані на Личаківському кладовищі.

 

 

Про це повідомила прес-служба Львівської міськради.

 

 

На Личаківському кладовищі Львова на місці цвинтаря, де поховані вояки Першої світової війни, встановлено пам’ятний хрест. Цей цвинтар був знищений радянською владою.

 

 

Міський голова Львова Андрій Садовий помолився біля могил військових, які загинули у Першій світовій війні, поклав квіти.

Загалом на території старого цвинтаря було поховано 5,5 тис. вояків. Зараз тут встановлені окремі пам’ятні знаки хорватським та австрійським військовим. На місці хреста пам’яті українських військових, які загинули у Першій світовій війні, також буде встановлено пам’ятний знак. Зараз напрацьовують концепцію благоустрою цієї частини кладовища.

Нагадаємо, 11 листопада у всьому світі відзначається День пам’яті загиблих у Першій світовій війні, офіційно відомий як День перемир’я. 11 листопада 1918 року в Комп’єні (Франція) в затрапезному залізничному вагоні-ресторані представники Антанти і Німеччини поставили підписи під угодою про припинення бойових дій по всіх фронтах.

Фото – прес – служби ЛМР

За джерелом:

https://zaxid.net/u_lvovi_vidznachili_100_richchya_zakinchennya_pershoyi_svitovoyi_viyni_n1469640

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *