У Львові відбувся фестиваль «Великодні забави для дітей – 2019»

2 травня у Львові відбувся яскравий фестиваль «Великодні забави для дітей – 2019».

Вже понад 9 років фестиваль «Великодні забави для дітей» організовують небайдужі з Центру Опіки Сиріт, під проводом його керівника, о. Романа Прокопця.

 

Фестиваль є незабутнім великоднім святом для дітей-сиріт, дітей зі складними життєвими обставинами, які перебувають у дитячих будинках, дитячих будинках сімейного типу, школах-інтернатах та навчально-реабілітаційних центрах, дітей героїв, учасників збройного конфлікту на сході України.

Свято розпочалося з Молебену, який провели: о. Роман Прокопець, директор Центру Опіки Сиріт, о. Юрій Остап’юк, голова  Центру студентського капеланства, о.- диякон Юрій Балух, представник Центру військового капеланства.

 

Після цього, діти приступили до Святого Причастя, адже майже в кожній школі Львівщини є предмет «Християнська етика», який читають досвідчені викладачі-катехити.

 

Всім присутнім сподобався сольний виступ співака  Романа Скорпіона. Школярі йому підспівували: «Ми – діти України, діти – вільної землі…».

 

Самодіяльність реабілітаційного центру «Довіра»  виконала захоплюючий танець  «Подоляночку».

 

 

Школярі з Будинку дитячої творчості Рави Руської представили учасникам фестивалю каскад своїх запальних танцювальних композицій та гроно пісень, одна з яких називалася «Ой, зацвіли фіалочки».

 

Учнівська самодіяльність Львівської загальноосвітньої санаторної школи-інтернат №1 I-III ст. ім. Б.І.Антонича виконала літературно-музичну композицію «Пригоди писанки».

 

Було дуже багато гаївок, конкурсних програм, бансів, тобто рухливих танців для дітей та молоді, які є фундаментальним інгредієнтом анімаційних програм катехитичних занять у школі.

 

Фестиваль удався на славу. Мета, яку організатори поставили перед собою, була досягнута. Будемо сподіватися, що на наступний рік у його проведення докладе свою лепту і Червоний Хрест Львівщини, який тільки-тільки включився у програму психосоціального захисту і шукає ефективні методи і форми спілкування зі своїми бенефіціаріями.

Фото – автора

Ірина Апостолюк,

голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *