У Львові відбувся тренінг для експертів громадянського суспільства

21 жовтня 2019 року у м. Львові відбувся одноденний регіональний семінарі-тренінг “Організації громадянського суспільства як надавачі соціальних послуг: існуючі державні механізми регулювання та фінансування”.

 

 

Тренінг пройшов за ініціативи Офісу Координатора проектів ОБСЄ в Україні спільно з Офісом Президента України та Міністерством молоді та спорту України.Мета заходу – підтримати розвиток законодавчої бази та спроможності органів влади та громадянського суспільства для ефективної співпраці на основі кращих міжнародних практик.

 

 

Було запрошено експертів громадянського суспільства, які займаються організаційним розвитком та формуванням внутрішньої політики організацій взяти участь у заході. Були запрошені на семінар-тренінг до Львова представники Львівської, Чернівецької , Івано-Франківської, Закарпатської областей.

 

 

Чернівецьку область представляла на заході Дарія Бабюк, голова Кіцманської районної організації ТЧХУ. Повернувшись додому, п. Дарія розмістила на своїй сторінці у соцмережі Facebook фотозвіт, супроводивши його пояснювальним тестом, в якому йдеться: «…повернулась додому з новими знаннями та гарною мотивацією задля поліпшення роботи червонохресної організації в Чернівецькій області».

“Найскладніше почати діяти, все інше залежить тільки від наполегливості”, – сказала у свій час Амелія Ергарт. Побажаймо ж учасникам навчання у Львові – успіхів і цікавих новацій у своїй роботі.

Фото – зі сторінки Дарії Бабюк у соцмережі Facebook

За джерелом:

https://www.facebook.com/558255260987786/photos/pcb.1832645530215413/1832645340215432/?type=3&theater

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *