У Києві 5 липня розпочався Зліт волонтерів ЗШР Червоного Хреста України

Вітаємо учасників Щорічної зустрічі Загонів швидкого реагування ТЧХУ!

Попереду у волонтерів – 4 дні майстер-класів, лекцій, відпрацювань дій при виявленні вибухонебезпечних предметів, алгоритм при наданні першої допомоги постраждалим у ДТП.

 

 

Передбачені і нічні навчання, а також симуляція з відпрацювання рятувальних дій у підвальних приміщеннях, на завалах, евакуації з висоти, під час масової травми, сортування в умовах обмеженої видимості тощо.

 

 

Генеральний директор Товариства Liliia Bilous побажала волонтерам успішних навчань і подякувала кожному за їхній внесок у діяльність Червоний Хрест України, основа якого – сила та енергія наших волонтерів.

 

 

Львівщину на Зльоті представляє командир ЗШР «ГОРС» Михайло Яворівський та ще 4 представники загону швидкого реагування Львівської ОО ТЧХУ, котрі нещодавно повернулися з Італії, де брали участь у підйомі на гору Мадонна, яка вища від Говерли майже у 2 рази і піднімається над рівнем моря на висоту 4058 м.

Участь у Зльоті бере керівництво Товариства та представники Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.

 

Фото – прес-служби ТЧХУ та ЗШР ЛОО ТЧХУ «ГОРС»

За джерелом:

https://www.facebook.com/RedCrossUkraine/photos/pcb.1272380129465126/1272698652766607/?type=3&theater&ifg=1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *