У Києві завершився ярмарок громадських організацій Positive Life, в якому взяв участь також і Червоний Хрест

Сьогодні, 20 січня, у Києві завершив свою роботу ярмарок громадських організацій Positive Life, на якому був представлений стенд і ТЧХУ.

 

Волонтери та співробітники Товариства Червоного Хреста України брали участь у Ярмарку громадських організацій Positive Life.

 

18-20 січня у столичному музеї “Київська фортеця” неурядові організації, що репрезентують інтереси різних спільнот, займаються захистом прав людини, працюють з проблемою ВІЛ/СНІДу, представляли свою діяльність.

 

 

В рамках заходу відбулись відкриті дискусії, лекції, кінопокази. Для пересічних громадян була надана можливість: пройти швидке тестування на ВІЛ, отримати інформаційні матеріали, або ж стати волонтером Червоного Хреста тощо.

 

 

Організатор Ярмарку – партнер Товариства, громадська організація «Маленьке серце з мистецтвом» Small Heart with Art, цільовою групою підтримки якої є діти з ВІЛ/СНІД по всій території України.

 

 

Вісті про хід Всеукраїнської акції публікувалися з 18 до 20 січня у ФБ на офіційній сторінці ярмарку.

 

 

Інформація про відкриття ярмарку була опублікована і на офіційному сайті ТЧХУ, автором якої є менеджер Товариства з комунікацій з громадськістю Марія Єроменко.

 

Фото – з відкритих джерел в Інтернеті

За джерелом:

https://www.facebook.com/events/937529669752189/953347838170372/?notif_t=admin_plan_mall_activity&notif_id=1516438416368298

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *