У Києві відбулося нагородження номінантів Орденом Святого Пантереймона

У День св.Пантелеймона, який відзначається 9 серпня, у Києві нагородили орденом його імені кращих лікарів країни, серед яких 6 представників від Львівщини.
У Національна філармонія України, м. Київ відбулася урочиста церемонія вручення «медичного оскару» – Орден Святого Пантелеймона. Честь медичної професії.

 

 

Львівщина представлена 6 номінантами високої громадської медичної нагороди і це вже перемога, адже вони в четвірці найкращих в Україні.

 

  1. Номінацію «Найкращий лікар» – Лемішко Борис Богданович – професор кафедри терапії №1 і медичної
  2. діагностики ЛНМУ ім.Данила Галицького, головний лікарКНП «5-та міська клінічна поліклініка м. Львова».
  3. Номінацію «Найкращий медичний працівник» – Наталія Галапац– заступник директора з медсестринства Жовківська центральна районна лікарня
  4. Номінацію «Взірець служіння суспільству» Ліпська Наталія Lipska Nataliya– директорБлагодійний фонд «Крила надії».
  5. Номінацію серед молоді (до 35 р.) медаль «За турботу і ласку до хворого» – Галина Джала – медична сестра з масажу у реанімаційному відділенніЛьвівська Обласна Клінічна Лікарня
  6. Номінацію серед молоді (до 35 р.) медаль «За наукові розробки в медицині»Анна Крищишин– доцент кафедри фармацевтичної, органічної і біоорганічної хімії Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького
  7. У номінації «За особистий вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я України» – Клаус Екснер – представник Німеччини, Член правління асоціації німецьких пластичних хірургів (нині DGPRÄG) і член-засновник асоціації німецьких естетичних пластичних хірургів, роками оперує дітей на базі Львівської міської лікарні N8.

 

 

Щиро вітаю колег, медичних працівників, номінантів з днем нашого покровителя, який поклав своє життя за милосердя у професії і визнаний святим усіма християнськими церквами!

 

 

Відзнака за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» є громадською, має професійно-фахову спрямованість і присуджується за гуманістичну й благородну діяльність у галузі охорони здоров’я, яка позитивно впливає на свідомість й духовний розвиток українського народу та держави в цілому, спрямована на збереження та зміцнення здоров’я жителів України, виховує толерантне ставлення один до одного та надихає на нові можливості та досягнення.

Олег Дуда,

голова УЛТ у Львові

Фото – прес-служби УЛТ у Львові

За джерелом:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=628423861012042&set=pcb.628419574345804&type=3&theater

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *