У зв’язку з несприятливими погодними умовами перенесено дату проведення Чемпіонату України з гірських автоперегонів

У зв’язку з очікуваними погіршеннями погодних умов в Львівській області внесли зміни у дату проведення Чемпіонату України з гірських автоперегонів  «Гран-Прі Трускавця». Відтак автоперегони вулицями Трускавця відбудуться 30 березня – 1 квітня.

Нагадаємо, що суть гірських перегонів  полягає у швидкісному підйомі. Перед стартом відбудеться ознайомлення з трасою та кваліфікаційні заїзди. До заліку результату перегонів ідуть по два з трьох кращих фінальних заїздів кожного з учасників.

Оскільки траса змагань проходитиме через центр міста, на період змагань буде обмежено рух пішоходів певними ділянками і перекрито автомобільне сполучення.

Довідково:

ЗШР Червоного Хреста Львівщини «ГОРС» також відкорегував графік своїх чергувань. Завтра, 17 березня, їх делегація побуває на Міжнародній конференції з безпеки у горах, а 24 березня група гірських рятувальників візьме участь у масовому сходженні на Говерлу. Передбачається, що на вершині гори вони піднімуть білий прапор з червоним хрестом на честь 100-річчя ТЧХУ, яке відзначатимемо 18 квітня.

Фото – з відкритих джерел в Інтернеті

За джерелом:

http://loda.gov.ua/news?id=34767

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *