У загальноосвітніх навчальних закладах міста Львова відбулося свято Останнього дзвоника

У 2017−2018 навчальному році з навчальних закладів Львова вийде 3965 випускників у світ, що на 37 більше, ніж у 2016−2017 навчальному році.

 

 

КЗ ЛОР «Львівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат №1 І-ІІІ ст. ім. Б.- І. Антонича в числі інших навчальних закладів провела 24 травня свято Останнього дзвоника.

 

 

Випускників тут небагато – всього 14 осіб. Незважаючи на це, класний керівник 11-а класу Наталія Богданівна Дацко вклала у вихованців усю душу. Вона сподівається, що кожен з них знайде у житті свою правильну дорогу.

 

 

З нагоди свята у школі-інтернат №1 організували концерт художньої самодіяльності учні молодших класів.

 

 

Всього навчається тут 219 учнів, переважна більшість з яких має кволе здоров’я: серцева недостатність або ті, хто переніс операцію на серці. Це значить, що для Червоного Хреста є широке поле діяльності.

 

 

Першокласники раді святу, як ніхто інший. Та їм важко повірити, що через десять років стоятимуть на цій самій сцені і для них буде також лунати Останній дзвоник.

 

 

Випускники школи-інтернат №1 мають з кого брати приклад. Їх попередники наглядно довели це всім, хто не вірив, що Атестат зрілості, виданий у їхньому навчальному закладі, нічим не гірший за документ про повну середню освіту, отриманий у загальноосвітній школі.

 

Фото – автора

Автор – Ірина Апостолюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *