У вересні минає 23 роки з дня заснування МСЦ Львівської ОО ТЧХУ

9 вересня до Львова прибув з приватним візитом п. Норберт Штольдт.

Шановний п. Норберт – знана у Львові людина. Вінколишній ініціатор та куратор Проекту “Медико – Соціальний Центр”, працівник Баденського Червоного Хреста, теперішній активіст – червонохрестівець,  пенсіонер Червоного Хреста Німеччини.

З нагоди 23-річчя діяльності Медико-соціального центру для людей, потерпілих від диктаторських режимів, Львівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України п. Норберт прибув до Львова.

Передбачається, що 13 вересня о 12 год він візьме участь у відзначення волонтерами і працівниками ЛОО ТЧХУ Всесвітнього дня першої допомоги, який буде влаштовано біля Ратуші.

Були також і зустрічі з підопічними МСЦ ЛОО ТЧХУ, – колишніми в’язнями фашистських концтаборів і гетто, репресованих сталінським режимом, одиноких малозабезпечених підопічних Червоного Хреста, котрі одержують медикаменти за Програмою Баденського Червоного Хреста “Медикаменти для малозабезпечених хворих Львова”.

Тепла та надзвичайно позитивна зустріч пройшла  у п. Норберта Штольдта 9 вересня в медико – соціальному центрі обласної організації ТЧХУ з  керівництвом Товариства, – головою Валентином Анісимовичем Мойсеєнком, з працівниками МСЦ  та  підопічними медико-соціального центру. Шановний п. Норберт Штольдт багато років працював в Баденському Червоному Хресті, був куратором Проекту, неодноразово мав нагоду зустрічатись з підопічними МСЦ та знає багатьох з них особисто.

Як ми зазначали вище, наразі п. Норберт є на заслуженому відпочинку, але тримає зв’язок як з Червоним Хрестом Німеччини, так цікавиться і справами червонохрестівців в Україні, особливо у Львові. Перебуваючи з приватним візитом у Львові п. Штольдт виявив бажання побачитись зі старими друзями – підопічними МСЦ . Група “Актив в віці” прийняла з радістю пропозицію зустрітися.

 

 

Зустрілися 11 вересня. Подарували гостеві з Німеччини українські народні пісні, а п. Штольдт запросив наших пенсіонерів на солодощі і каву до кафе.  Було смачно . Розмова була дружньою . На різні житейські теми.  Болючим було  питання миру в Україні  і  не тільки для людей, яким поза 80, і майже кожен з них відчув на собі те, що таке диктаторські режими, а і для п. Штольдта, як людини, яка   вболіває за Україну.

 

 

Від імені всіх підопічних МСЦ Червоного Хреста Львівщини – щира подяка п. Норберту за зустріч і за частування смаколиками і кавою.

Фото – Ірини Валько

Ніна Добренька,

директор МСЦ Львівської ОО ТЧХУ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *