У Бродівському центрі технічної творчості провели Різдвяну акцію за участі Червоного Хреста (ВІДЕО)

У Бродівському центрі технічної творчості, що на Львівщині,  провели Різдвяну акцію за участі Червоного Хреста – майстер – клас із виготовлення листівок для воїнів.

Різдвяні листівки для воїнів виготовляли разом з дітьми й учасники АТО/ООС

Про цю подію організатор майстер-класу Марія Кліпарчук (Marija Kliparchuk) на сторінці Бродівського центру технічної творчості у соцмережі Facebook зазначила: «Вкотре переконуюсь, що Наші діти – це наша майбутнє, Наша гордість, Наша надія на краще майбутнє для нашої неньки – України! Сьогодні, у цей зимовий і похмурий день 26 грудня, ми провели чудовий та світлий день наповнений радісними та позитивними емоціями, – на базі Бродівський Рцнттум провели акцію за участю учасників АТО/ООС, гуртківців, учнів із ОЗСШ – 4 та Берлинської школи під назвою: «Листівка для воїна АТО/ООС». Емоції переповнювали усіх – спільна творча робота зблизила нас, дорослих і дітей, дуже багато добрих слів написали діти воїнам. Працювали, колядували, отака вона робота, коли любиш її. Усім дякуємо ! Нехай береже Вас Господь та Пречиста Діва Марія покриє Вас своїми ласками та береже Вас від всяких негараздів! Христос Народився!!! P.S. Вітальні листівки для воїнів передадуть в окопи на передову».

До цього додамо, у той день до учасників акції прибула також кіногрупа Бродівського ТРК і зняла телевізійний сюжет для місцевих «Новин», який пропонуємо увазі користувачів.

Фото – Бродівського центру технічної творчості

За джерелом:

http://lviv-redcross.at.ua/blog/2020-01-04-18242

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *