Увага, досвід: Донецька ОО ТЧХУ турбується про підтримку і примноження волонтерського руху

В Донецькі ОО ТЧХУ в м. Краматорську вже два роки, як створено Центр роботи з волонтерами Червоного Хреста. Його очолює провідний спеціаліст Любов Бережна, котра постійно турбується про підтримку і примноження волонтерського руху на Донеччині.

 

 

Вчора, 9 листопада, в офісі Виконавчого комітету Донецької ОО ТЧХУ зібралися представники студентської молоді міста Краматорська, котрі бажають стати волонтерами Червоного Хреста.

 

 

В теплій і дружній обстановці волонтери, разом з провідним спеціалістом Краматорської міської організації ТЧХУ Любов’ю Бережною, фахівцем Служби розшуку Катериною Мороз, регіональним координатором патронажної служби Ольгою Коротковою, координатором з мінної небезпеки Ігорем Михайловим, – обговорили питання щодо розвитку волонтерського руху в місті, можливості створення Загону швидкого реагування Червоного Хреста, про роль волонтера в пропаганді червонохресного руху.

 

 

На цій зустрічі був зроблений акцент на тому, що саме у волонтерській діяльності можна знайти себе, відкрити приховані можливості і таланти, які будуть приносити користь іншим людям.

 

 

Відомо, що саме волонтерство в Червоному Хресті дає більше можливостей молоді для самоутвердження, забезпечує підгрунтя для втілення власних ідей у життя при спільній співтворчості з партнерами.

 Довідково:

Робота з волонтерами – домінуюча напрямна у діяльності Червоного Хреста наших днів. Такі зустрічі, яка відбулася у Краматорську, пройдуть, треба сподіватися, в кожній області. Будуть вони і на Львівщині.

Найближча з таких зустрічей відбудеться зі студентами в кінці місяця у Львівському національному університеті ветеринарної медицини і біотехнологій ім. С.З. Гжицького. Про це інформуватимемо додатково у наступних випусках новин.

Фото – Краматорської МО ТЧХУ

За джерелом:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=145314802886095&set=pcb.1540778089337832&type=3&theater&ifg=1

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *