Туристка хотіла помилуватися вечірніми Карпатами і загубилась у темряві

Причиною зникнення туристки в Карпатах учора ввечері, 17 лютого, стало її бажання помилуватися горами й несподівана втрата орієнтирів з настанням темряви.

Про це повідомила речниця Державної служби з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області Наталія Батир в коментарі кореспонденту УНН.

“Учора надвечір вона вийшла прогулятися, помилуватися Карпатами, дійшла майже до гори Великий Верх, але в якійсь час, коли вже стемніло, вона не зрозуміла, де знаходиться, втратила орієнтир на місцевості і почала спускатись донизу, щоб знайти хоч якійсь потічок чи річку і таким чином вийти до найближчого населеного пункту”, – повідомила речниця ДСНС області.

За її словами, через якійсь час жінка натрапила на будинок лісників, які повідомили до ДСНС про знайдення жінки, а далі вже одна з пошуково-рятувальних груп супроводила її до місця відпочинку.

При цьому Батир додала, що стан здоров’я туристки нормальний, обморожень і переохолодження вона не зазнала, тож медичної допомоги наразі не потребує.

Нагадаємо, як повідомляв УНН, у Карпатах знайшли зниклу туристку, яка заблукала вчора в районі села Пилипець Закарпатської області. Її шукали 37 осіб з підрозділів ДСНС, поліції та місцевих жителів, також до пошукових робіт залучили вертоліт.

Наш коментар:

Коли ми попросили прокоментувати цю подію волонтерів ЗШР Львівської ОО ТЧХУ «ГОРС», вони нагадали нам пророчі слова Михайла Булгакова з роману «Майстра і Маргарити»: «Бійтеся своїх бажань, бо вони деколи збуваються»!

 

 

Якщо говорити без іронії, то туристам, що приїхали з міста у Карпати на лижну прогулянку, варто б ознайомитися з інтерв’ю Володимира Яворівського (на знімку), заступника командира ЗШР ЛОО ТЧХУ «ГОРС», яке він дав 25 січня газеті  «Львівська Пошта», де йде мова про безпеку у горах.

(Див. –  http://lv.redcross.org.ua/uncategorized/запорука-вдалого-сходження-на-гору/).

Фото – з відкритих джерел в Інтернеті

За джерелом:

https://www.unn.com.ua/uk/exclusive/1780762-turistka-khotila-pomiluvatisya-karpatami-i-zagubilas-u-temryavi

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *