Триває Всеукраїнський тиждень дитячого читання за участю Львівської ОО ТЧХУ в рамках програми ПСП

 

27 березня в рамках Програми Червоного Хреста з психосоціальної допомоги (ПСП) відбулася у Львові в комфорт-бібліотеці для дітей на Патона зустріч з поетесою Мартою Гурин.

 

 

Марта Гурин – молода поетеса, сценарист, учасниця етно – гурту ” Жива”. Її вірші публікувалися у журналі «Свічадо», альманасі «Християнська читанка», порталі «У світі дитини».

 

 

Поетеса працювала до декретної відпустки у Центрі дитячої творчості «Веселка», що у Залізничному районі м. Львова, керівником літературно – художнього гуртка. Разом з чоловіком зараз виховує вдома  двох синів – трирічного Велемира і шестирічного Святослава. Дуже добре знає дитячу душу і любить малюків.

 

 

Зустріч поетеси з дітьми не відбувалася за традиційним сценарієм – поет читає вірші, а шанувальники слухають. Далеко, ні! Марта написала фламастером на ватмані два рядки вірша і тільки перші букви решти віршованих строф. Діти мали угадати наступні слова, ті що підходили по змісту, поетеса записувала їх, і так до тих пір, доки гуртом не склали усього вірша-загадку.

 

 

У грі діти знайомилися з таємницями поезії, з римою, вчилися писати вірші.

 

 

Непомітно злетів час. Уляна Стельмах,  ініціатор  заходу й координатор програми ПСП по Львівській області у заключному слові розповіла про програму психосоціальної підтримки, про історію Червоного Хреста і його завдання у наші дні, подякувала Марті Гурин за цікавий поетичний захід.

 

 

 

На завершення, дітей чекав солодкий стіл, про який потурбувалася Уляна Михайлівна та добротворці, котрі підтримують Червоний Хрест!

 

 

 

 

Від імені Львівської ОО ТЧХУ висловлюємо подяку за нинішню зустріч директору комфорт – бібліотеки на Патона Лілії Степанівні Іваницькій!

Фото – автора

Ірина Апостолюк,

голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *