Трансформація системи охорони здоров’я: львівські медики працюють у Літній школі, яка триває у м.Чернігові

Львівські медики беруть участь у проекті “Літня школа 2018. Трансформація системи охорони здоров’я: Східна Європа”, яка триає у м. Чернігові з 17-22 червня.

Львівщину представляють директор департаменту охорони здоров’я Ірина Микичак, головний лікар Львівської обласної дитячої клінічної лікарні “ОХМАТДИТ” Мар’яна Возниця, директор та головний бухгалтер КП “ЦПМСД” м. Червоноград Анна Ярмола та Ольга Курчаба, головний лікар та заступник з медичної частини Радехівської ЦРЛ Василь Грушецький та Павло Конопка.

 

 

Так, Ірина Микичак взяла участь у панельні дискусії “Лідерство у реформі охорони здоров’я”.

 

 

Мар’яна Возниця, будучи спікером в комунікативній секції, виступила із презентацією “Через кризу до зірок”.

Упродовж тижня слухачі Літньої школи вивчатимуть стратегію, економіку, менеджмент та комунікації в охороні здоров’я. Школа підтримує довгоочікувані зміни в системі охорони здоров’я України, надаючи платформу для спілкування для найвмотивованіших фахівців. Літню школу проводять Школа охорони здоров’я Національного університету «Києво-Могилянська академія», Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та Швейцарський інститут тропічної медицини та громадського здоров’я.

До Школи залучені провідні національні та міжнародні експерти, а теми і формат дискусій щороку змінюються, щоби якомога ефективніше відповідати вимогам часу і запитам учасників. Після ухвали законів, що дали старт трансформації охорони здоров’я у  жовтні 2017 року, учасники Літньої школи здобувають інструменти, як працювати в нових умовах.

Фото – прес-служби ДОЗ Чернігівської ОДА

За джерелом:

http://loda.gov.ua/news?id=37159

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *