«Транскордонна співпраця розпочалася», – повідомили в Департаменті охорони здоров’я ЛОДА

Цього року велика група закладів охорони здоров’я обласного, районного, міського підпорядкування бере участь у конкурсі програми Транскордонної співпраці.

 

Програма Транскордонної співпраці Польща-Білорусь-Україна є унікальним і особливим шансом до запровадження європейських стандартів безпеки, навчання фахівців, закупівель. Це наближення нашої медицини до нової якості надання допомоги. Тому участь у міжнародних проектах є можливістю пізнання європейського досвіду.

 

 

Учасники другого туру подали аплікаційні форми. Позаду пошук партнерів, зустрічі, дискусії, обговорення, напружена робота над складним пакетом документів. Попереду тривалий етап оцінки експертів Євросоюзу і вибір міжнародної конкурсної ради. Головною метою є перемога і реалізація проекту.

 

Довідково:

 

 

Для запровадження ефективної взаємодії учасники Траскордонної співпраці може стати в пригоді досвід Львівської ОО ТЧХУ, яка налагодила співпрацю з національними товариствами Червоного Хреста Австрії, Люксембургу, Польщі, Німеччини, ін. країн. Найбільш свіжий приклад – прибуття до Львова делегації з Люксембурзького Червоного Хреста, щоб оглянути операційний блок в дитячому кардіологічному відділенні у ЛОКЛ і скласти проектну документацію для його реконструкції і фінансування.

 

 

(Докладніше див. – http://lviv-redcross.at.ua/blog/2017-05-28-10642  ).

 

 

Фото – Ірини Апостолюк та  прес-служби ДОЗ ЛОДА

За джерелом:

http://www.health-loda.gov.ua/ukr/news/lvivnews/6074.html

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *