Товариство Червоного Хреста України – сприяє розвитку волонтерства і залученню молоді у свої лави

Впроваджуючи у свою роботу світовий досвід, Товариство Червоного Хреста України сприяє розвитку волонтерства і залученню молоді у свої лави.

 

Ставлячи собі за мету розвинути волонтерство і збільшити ефективність залучення молоді до його лав, НК ТЧХУ  у період з 31 березня до 2 квітня п.р. спільно з Міжнародною Федерацією Товариств Червоного Хреста та Червоного Півмісяця провів соціологічне дослідження. Фінансування цієї організаційної акції забезпечив Данський Червоний Хрест, який вже кілька років підряд займається кураторством розвитку молодіжного сектору в ТЧХУ.

 

 

Соціологічне дослідження відбувалося методом оцінювання рівня залучення молоді у члени Товариства, що дасть змогу соціологам вивчити слабкі та сильні сторони і розробити план дій з підвищення залученості молоді до волонтерства та співпраці з Товариством Червоного Хреста України.

 

 

Задля якісного проведення оцінювання з областей були запрошені у Київ представники районних, міських та обласних організацій ТЧХУ, які прибули у столицю на вихідні для проведення анкетування, розробленого соціологами.

 

 

Опитування проводилося з 4 фокус-групами, а саме:

Група № 1 складалася з представників молоді, яка репрезентувала формальну та неформальну когорту лідерів ТЧХУ з числа співробітників і волонтерів від 14 до 30-35 років. Опитування проводилося в першій половині дня 31 березня.

 

 

Група № 2 була зібрана з представників червонохрестівських організацій (волонтери, співробітники), старших за 30-35 років. Анкетування проводилося у другій половині дня 31 березня.

Група № 3 складалася з представників молоді (від 14 до 30-35 років) з числа бенефіціарів та партнерів ТЧХУ. Опитування було проведене 1 квітня.

Група №4, членами якої є виключно молоді волонтери ТЧХУ (віком від 14 до 30-35 років), прибула на опитування сьогодні, 2 квітня.

 

 

Львівщину представляла на соціологічному опитуванні голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ Ірина Апостолюк, котра входила у группу №2 (на знімку – крайня справа).

 

 

Організацією оцінювання результатів анкетування займеться волонтерський підрозділ НК ТЧХУ, який складається з двох штатних працівників та членів громадської комісії з питань розвитку волонтерства та молодіжної політики Товариства, склад якої затверджений Правлінням Товариства Червоного Хреста України.

В комісію, зокрема, ввійшли:

  • Від Запорізької ОО ТЧХУ – Юлія Олефіренко, Костянтин Батрак
  • Від Київської ОО ТЧХУ – Галина Кожедуб, Вероніка Котлинська
  • Від Харківської ОО ТЧХУ – Владислав Васильцов
  • Від Полтавської ОО ТЧХУ – Дарія Ахмедова

 

 

Головна відповідальна особа за проведення соціологічного досліджування – Марина Кожедуб  (+380 95 574 49 92), координатор підрозділу з розвитку волонтерства  в НК ТЧХУ.

Фото – Ірини Апостолюк та Вероніки Котлинської

Прес-служба Львівської ОО ТЧХУ

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *