Сьогодні у світі вперше святкують Міжнародний день велосипеда

Світова громадськість дозріла до усвідомлення того, що велосипед – не лише транспортний засіб, але і знаряддя для утвердження здорового способу життя.

День велосипедиста відзначається за ініціативою ООН, відповідна резолюція якої була прийнята 12 квітня 2018 року. Співавторами документу виступили 56 країн світу. Зрештою Генасамблея ООН, підтверджуючи унікальність, давню історію і багатофункціональність велосипеда, підтримала цю ідею.

Як відомо велосипед є простим, недорогим, надійним, екологічно чистим і прийнятним видом транспорту, використання якого сприяє дбайливому ставленню до навколишнього середовища та підтримання здоров’я.

Виходячи з цього, ООН закликала держави-члени брати до уваги передову практику і засоби для пропаганди користі велосипеда серед всіх членів суспільства і в зв’язку з цим вітає ініціативи з організації велопробігів на національному та місцевому рівнях в якості засобу поліпшення фізичного та психічного здоров’я, а також формуванню в суспільстві культури їзди на велосипеді.

Довідково:

У Червоному Хресті найбільше шанувальників їзди на велосипеді, за нашими даними, у Білоцерківській МО ТЧХУ. Лідером у цій новій для Товариства справі є Вікторія Бірюкова., котра успішно освоїла не лише внутрішньо міські траси. але незмінно бере участь у велопробігах в Одесі, Львові, інших містах України.

Фото – з відкритих джерел в Інтернеті

За джерелом:

https://www.ukrinform.ua/rubric-society/2472079-3-cervna-pamatni-dati.html

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *