Сьогодні в Україні – День благодійництва

Ця дата відзначається згідно з Указом Президента від 13 грудня 2007 року щорічно в другу неділю грудня і встановлений «з метою утвердження принципів гуманізму і милосердя, сприяння розвитку благодійної діяльності  та  на  підтримку  ініціативи громадських організацій».

Цього року в рейтингу благодійності Україна на 90 місці зі 139. В нашій країні роблять грошові пожертви 29% населення. Такі дані містить Світовий рейтинг благодійності – 2017, який щороку видає британський фонд Charities Aid Foundation.

На позицію країн у рейтингу впливають наступні фактори: кількість жертводавців і благодійних організацій, кількість тих, хто жертвує незнайомцям і число волонтерів (тих, хто жертвує час).

Очолила світовий рейтинг благодійності М’янма, яка займає першу сходинку в рейтингу четвертий рік поспіль. В даній країні 91% населення робить пожертвування, і хоча суми пожертвувань невеликі, населення робить їх регулярно.

У трійку лідерів ввійшли Індонезія та Кенія з 79% та 52% пожертв.

У ТОП-10 також увійшли Нова Зеландія, США, Австралія, Канада, Ірландія, Об’єднані Арабські Емірати і Нідерланди. Останнє місце в рейтингу посідає Ємен, де пожертви роблять лише 3% населення.

Фото – з відкритих джерел в Інтернеті

За джерелом:

https://www.ukrinform.ua/rubric-society/2360852-10-grudna-pamatni-dati.html

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *