Сьогодні – Всесвітній день туризму

Міжнародний день туризму заснований на сесії Генеральної асамблеї Всесвітньої туристської організації у 1979 році для пропаганди туризму.

За даними Всесвітньої туристської організації, нині у світі туризм є третьою за величиною, після хімічної та паливної, галуззю економіки. Лише за минулий рік міжнародні кордони перетнуло 1,323 млрд осіб.

Передбачається, що до 2030 року ця цифра складе 1,8 млрд. Разом зі світовою громадськістю, День туризму відзначається сьогодні і в Україні, згідно з Указом Президента від 21 вересня 1998 року.

Девіз Всесвітнього дня туризму 2018 року – «Туризм і його трансформація в цифровому просторі», а мета цьогорічного Дня – продемонструвати роль новітніх технологій – великих даних, штучного інтелекту, соціальних платформ – в стимулюванні туризму та сталого розвитку.

Крім того, інвестиції в цю галузь повинні забезпечити не тільки стабільне зростання туризму, а й сприятимуть просуванню нових і стійких моделей розвитку інновацій та підприємництва.

А ще мета Дня полягає в тому, щоб привернути увагу міжнародного товариства до важливості туризму, його соціального, культурного, політичного і економічного значення. Цього року офіційні урочистості з нагоди Всесвітнього дня туризму пройдуть у Будапешті (Угорщина).

Серед основних заходів – підбиття підсумків Першого міжнародного конкурсу стартапів в сфері туризму, проведеного за підтримки Всесвітньої туристської організації.

Довідково:

 

ЗШР Червоного Хреста Львівщини «ГОРС» тісно співпрацює з Управлінням туризму і курортів Львівської ОДА, регулярно виставляє супровід туристичних груп під час масового сходження на вершини Карпат, бере участь в ознакуванні нових туристичних маршрутів.

 

В успіхах розвитку туризму у Львівській області є також вагома частка волонтерів із  ЗШР Львівської ОО ТЧХУ “ГОРС”.

 

Фото – Укрінформ та ЗШР “ГОРС” ЛОО ТЧХУ

За джерелом:

https://www.ukrinform.ua/rubric-society/2546169-27-veresna-pamatni-dati.html

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *