Студенти Української академії лідерства зійшли на Маківку

У межах експедиції Львівщиною студенти Української академії лідерства здійснили сходження на гору Маківка у Високому Бескиді.

 

 

Студенти академії лідерства з різних міст України пройшли туристично-патріотичний маршрут  і зможуть донести до своїх однолітків важливу інформацію, яку здобули з власного досвіду.

 

 

Програма патріотичного екскурсійного триденного туру включала відвідування Державного історико-культурного заповідника “Тустань” в с. Урич, ферми “Двох Катерин” в с. Тухля, сходження на гору Високий Верх. І на завершення експедиції учасники здійснили похід  на гору Маківка в день відзначення 100-ої річниці Листопадового чину та проголошення ЗУНР.

 

 

Зазначимо, тур для студентів відбувся за підтримки управління туризму та курортів Львівської ОДА задля популяризації туристично-екскурсійних маршрутів військово-історичного характеру серед учнівської та студентської молоді.

 

 

Довідково:

При підйомі на гору Маківку і її сусідку – Високий Верх,  цю групу  супроводжував заступник командира ЗШР Львівської ОО ТЧХУ «ГОРС» Володимир Яворівський. Як він розповів пізніше, потреби у великій кількості гірських рятувальників Червоного Хреста на цей раз не було, тому що не так давно «ГОРС» проводив у їх молодіжному таборі ґрунтовні навчання зі спортивного гірського туризму, а також вчив як надавати першу допомогу при екстрених ситуаціях.

 

 

В Українській академії лідерства про співпрацю ЗШР ЛОО ТЧХУ «ГОРС» та їх навчальним закладом зняли відео ролик, який пропонуємо вашій увазі:

 

 

Фото – учасників походу

За джерелом:

https://loda.gov.ua/news?id=40793

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *