Створено волонтерську групу із ВРЗ – послуг Львівської ОО ТЧХУ в ПП «Електрик» в м. Новий Розділ

У Новороздільській ПП «Електрик» 14 лютого створено волонтерську групу із ВРЗ – послуг Львівської ОО ТЧХУ.

Після ліквідації патронажної служби Червоного Хреста  медсестри якої, відвідуючи хворих вдома та виконуючи роботу в медико-соціальних центрах та кімнатах Червоного Хреста,  вели роботу щодо поінформованості населення про діяльність і послуги, які надаються організаціями ТЧХУ.

Особливо це важливо для населення області, яке віддалене від обласного центру. Тому наразі дуже важливою є співпраця з підприємствами, організаціями, населенням, які підтримують гуманітарну діяльність Товариства, хто благодійним внеском , хто допомогою в реалізації Програм ТЧХУ.

Одними з тих, хто з готовністю погожився  допомогати в розповсюдженні знань та інформації, яка стосується діяльності Служби розшуку – Відновлення родинних зв”язків, стали учасники групи молодих людей з Новороздільського ПП “Електрик”, котрі 14 лютого після презентації роботи Львівської ОО ТЧХ з ВРЗ – послуг, одержали необхідні інформаційні матеріали.

Члени цієї групи будуть займатись інформуванням населення як свого міста, так і повсюдним розповсюдженням знань з ВРЗ діяльності Червоного Хреста України та обласної організації ТЧХУ.

Керівництво волонтерською групою з допомоги службі розшуку ЛОО ТЧХУ  взяла на себе Людмила Корецька.

Фото – Ірини Валько

Ніна Добренька,

директор МСЦ Львівської ОО ТЧХУ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *