Станом на ранок 7 січня в лікарні швидкої допомоги міста Львова лікувалося 620 пацієнтів – допомогу надають усім

По місту Львову ургентно чергують клінічна лікарня швидкої медичної допомоги, клінічні 8-ма та дитяча міські лікарні, які цілодобово приймають хворих.

Як повідомили в міському управлінні охорони здоров’я, за минулу добу в лікарню швидкої допомоги звернулося 104 особи, з них 37 осіб було госпіталізовано. В неврологічне відділення лікарні за минулу добу госпіталізовано 8 осіб, і тут лікується 71 пацієнт.

Загалом станом на ранок в лікарні лікується 620 пацієнтів, допомогу надають 33 лікарів. У кожному відділені чергує лікар, який робить обхід усіх пацієнтів, а також чергує середній та молодший персонал.

Як наголошує начальник міського управління охорони здоров’я Володимир Зуб, лікарня швидкої медичної допомоги у Львові – єдина лікарня у Львівській області, яка надає широкий спектр допомоги всім, хто цього потребує, в будь-який час доби.

«Жодна лікарня в усій Львівській області немає таких можливостей по наданні такого широкого спектру допомоги. Зокрема, в цій лікарні цілодобово працюють не менше 30 лікарів різного фаху, комп’ютерний томограф, ангіограф, рентген-кабінет, кабінет УЗД, лабораторія тощо. Лікарня безвідмовно надає будь-яку допомогу усім, хто її потребує, щоденно, і в будь-який час доби», – зазначає Володимир Зуб.

Фото – з відкритих джерел в Інтернеті

За джерелом:

http://city-adm.lviv.ua/news/science-and-health/medicine/245132-stanom-na-ranok-v-likarni-shvydkoi-dopomohy-likuietsia-620-patsiientiv-dopomohu-nadaiut-usim

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *