Спортсмени львівських клубів стають донорами крові

Гравець львівського волейбольного клубу «Барком-Кажани» Олександр Терещук став донором крові.

Волейболіст здавав кров вперше, тож кому дістанеться, не знає. Робив це у рідному Краматорську. Каже, звичайно, був би радий, якби став прикладом для співкомандників і ті теж здали б кров для порятунку життів.

«У звичайному ритмі життя через щільний графік тренувань та змагань важко було це спланувати. А ось зараз на карантині вільних годин з‘явилось предостатньо. Побачив у Фейсбуці оголошення, що бракує донорів крові і відгукнувся», – розповідає Олександр. 

«Приємно, що на карантині наші спортсмени дуже раціонально використовують свій час, якого через відсутність тренувань і змагань мають вдосталь. Бачимо, що за таких умов стають хорошим прикладом для багатьох. Через запроваджений карантин у більшості областей України зараз бракує донорської крові, тому така ініціатива дуже на часі», – зазначає начальник управління фізичної культури та спорту Роман Хім‘як.

Нагадаємо, кілька днів тому у Львівському обласному центрі служби крові стали донорами гравці регбійного клубу «Сокіл». Кров регбістів спрямують до Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру, а опісля карантину спортсмени планують навідатись до хворих діток.

Фото – прес-служби ЛОДА

За джерелом:

https://loda.gov.ua/news?id=51100

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *