Сонячне затемнення у Святвечір 6 січня 2019 року

«У цей період можна закласти майбутні успіхи й досягнення, які будуть підсилені енергетично», – переконують астрологи.

Кажуть, як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш. Новий рік ми вже зустріли, але в нас є ще одна нагода вплинути на те, як він мине — початок 2019-го ознаменується сонячним затемненням, яке відбудеться 6 січня о 03:42 ранку за київським часом. Саме завдяки йому можна забезпечити себе та свою родину позитивом та гарною вдачею, яких вистачить на увесь наступний рік.

Сонячне затемнення 6 січня 2019 року — часткове, і найкраще його буде видно у Східній Азії, зокрема, в Японії, Північній і Південній Кореях, на сході Китаю та Монголії, на Алясці й у північній зоні Тихого океану. В Україні його не буде видно, але це не означає, що воно на нас не впливатиме.

Для українців це перше у 2019 році сонячне затемнення енергетично особливе ще й тому, що 6 січня — це Святвечір для християн східного обряду, до яких належить більшість українців. Це означає, що позитивних енергій вируватиме більше, й ними можна скористатися.

Також затемнення викличе своєрідний енергострус, який буде досить сильним і завдяки якому можна “спланувати” майбутні успіхи й досягнення, що будуть підсилені богами, енергіями й самим Всесвітом. Окрім того, 6 січня почнеться коридор затемнень, який триватиме практично увесь січень і закінчиться місячним затемненням і супермісяцем 21 січня.

Перші, ще ледь помітні впливи затемнення відчуваються за два тижні, тому перші зміни в енергетичній сфері ви могли відчути вже після зимового сонцестояння. Проте найбільше вплив затемнення відчувається за три дні до того, як воно відбудеться, і ще три дні після.

Гарного вам першого сонячного затемнення у новому році!

Фото – з відкритих джерел в Інтернеті

За джерелом:

https://dilovyi.info/sonyachne-zatemnennya-u-svyatvechir-pravyla-povedinky/

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *