Служба розшуку з відновлення родинних зв’язків діє у Львівській обласній організації ТЧХУ  

dav

Опіка над   родинами безвісти зниклих в зоні збройного конфлікту на сході України  –  робота Львівської обласної  організації ТЧХУ.

Бенефіціарами  Служби  розшуку ТЧХУ з ВРЗ – послуг є родини безвісти зниклих в зоні збройного конфлікту на сході України, родини, які переносять нестерпні страждання  від невідомості про своїх близьких, що пропали безвісти. Розшукова робота є одним з основних напрямків діяльності Товариства Червоного Хреста України як у Києві, так і в регіонах.

 

dav

На запрошення Львівської обласної організації ТЧХУ прийшла Любов Григорівна, жінка з особливими потребами, син котрої безвісти зник  в зоні збройного конфлікту на сході України в 2015 році, для одержання ваучера ТЦ «Епіцентр». Його було вручено п. Любі особисто головою ЛОО ТЧХУ Валентином Мойсеєнком у присутності волонтерів Червоного Хреста.

Така матеріальна підтримка стала можливою, завдячуючи зміцненню співпраці з місцевими торговими мережами «Епіцентру» щодо залучення коштів для придбання ваучерів та матеріальної підтримки  потребуючим верствам населення, на що націлене ТЧХУ своєю Постановою №11/1 від 14.02.2018 року.

Довідково:

Служба розшуку Товариства Червоного Хреста України розпочала свою роботу у червні 1992 року. Це єдина офіційно визнана в Україні служба, яка безкоштовно надає громадянам України допомогу у розшуку та возз’єднанню з членами родини, зв’язок з якими втрачено внаслідок збройних конфліктів, стихійного лиха, техногенних катастроф, сучасних міграційних процесів та інших екстремальних ситуацій у світі, які вимагають надання гуманітарної допомоги.

За детальною інформацією та консультацією краяни можуть звертатись до Львівської обласної  організації  Червоного Хреста, що знаходиться за адресою: вул. Широка, 81-а, або у відділення обласної організації – Медико-соціальний центр Червоного Хреста: вул. Б.Лепкого 5/2.

Контактні тел.: 297-08-60; 255-08-78.

З питань розшуку можна звертатися також в районні організації  ЛОО ТЧХУ на території Львівської області. Співробітники Служби розшуку Товариства Червоного Хреста України завжди готові допомогти тим, хто цього потребує.

Фото – Ольги Журкіної

 Ніна Добренька,

директор МСЦ ЛОО ТЧХУ,

відповідальна за розшук у Львівській ОО ТЧХУ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *