Скайп-конференція НК ТЧХУ з обласними організаціями Червоного Хреста України

З нагоди підготовки до 100-річчя з дня заснування ТЧХУ вчора, 28 лютого, Національний комітет Товариства Червоного Хреста України провів скайп – конференцію з обласними організаціями Товариства.

У ній взяли участь: Іван Усіченко – президент ТЧХУ, Лілія Білоус – генеральний директор НК ТЧХУ, Владислав Шелоков – І-й заступник генерального директора НК ТЧХУ, Валерій Серговський – заступник генерального директора НК ТЧХУ.

На конференції були розглянуті два питання: підготовка до ювілейних заходів по областях, а також запровадження нової бухгалтерської програми 1С8, завдяки якій  можна налагодити централізований прозорий облік і контроль, як за рухом коштів, так і за гуманітарною допомогою, яка надходить від жертводавців і розподіляється між бенефіціарами.

 

 

Приємною новиною стало повідомлення Владислава Шелокова, котрий нещодавно був учасником Х Міжнародної благодійної конференції у Києві, що Товариство Червоного Хреста України входить в трійку лідерів благодійних організацій нашої держави за рівнем довіри, поряд з Міжнародним Комітетом Червоного Хреста та Фондом Ріната Ахметова «Розвиток України». Важливо, що Товариство – на третьому місті у рейтингу щодо участі українців у волонтерській діяльності. Більшість волонтерів (43%) займалися волонтерством самостійно, або в складі групи, що не є постійною організацією, а 2% волонтерів країни – це волонтери Товариства Червоного Хреста України.

 

 

На конференції Львівщину представляв голова Львівської обласної організації ТЧХУ Валентин Мойсеєнко.

 

 

Участь у скайп-конференції взяли також: головний бухгалтер Львівської ОО ТЧХУ Олена Бєлякова та провідний спеціаліст Алла Саченко. Рішення скайп-конференції і вказівки керівництва НК ТЧХУ – взято до виконання.

 

Фото – Ольги Журкіної та прес-служби ТЧХУ

Ірина Апостолюк,

голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *