Семінар з психосоціальної підтримки підопічних ТЧХУ відбувся 13-14 лютого у Києві

У київському готелі «Експрес» відбувся 13-14 лютого знаковий дводенний семінар з психосоціальної підтримки підопічних Товариства Червоного Хреста України.

Тема семінару: «Сприяння захисту, добробуту та соціальній згуртованості вразливих груп населення в Україні». Його мета – сприяння підвищенню потенціалу організаційних структур регіональних відділень ТЧХУ на місцях у сфері психосоціальної підтримки, соціальної згуртованості та волонтерського менеджменту.

 

 

В семінарі взяли участь регіональні головні фахівці та економісти з Харкова, Києва, Львова, Білої Церкви, Вінниці, Полтави та Дніпра.

 

 

Особливістю цього заходу було те, що в ньому вперше взяли участь ті обласні організації ТЧХУ, в яких раніше не велася діяльність з цього напрямку.

 

 

Семінар провели фасилітатори:

Марина Кожедуб, координатор відділу волонтерського розвитку ТЧХУ;

Галина Дрогомирецька, координатор відділу психосоціальної підтримки ТЧХУ;

Олексій Чередніченко, головний фахівець відділу  волонтерського розвитку ТЧХУ;

Лідія Лукасевич, головний фахівець відділу психосоціальної підтримки ТЧХУ.

На заняттях були розглянуті такі важливі теми, як логічна матриця, цілі, індикатори, а також досягнення  і труднощі в 2018 р. та плани на 2019 р.

 

 

 

Серцевиною семінару став розгляд проблематики волонтерського менеджменту, як основи впровадження будь-якого сервісу, значення соціальної згуртованості у проекті, інші важливі питання.

 

 

Львівську ОО ТЧХУ  представляли на семінарі головний фахівець проекту Уляна Стельмах і регіональний економіст проекту Світлана Пришляк.

Проект уже третій рік фінансується Данським Червоним Хрестом.

Фото – учасників семінару

Прес – служба Львівської ОО ТЧХУ