Семінар з питань Служби розшуку відбувся у Львівській ОО ТЧХУ

У МСЦ Львівської ОО ТЧХУ відбувся семінар з питань Служби розшуку.

 

11 лютого п.р. на базі медико-соціального центру проведене  семінарське заняття з інструкторами з першої допомоги та медсестринською службою Львівської ОО ТЧХ з питань Служби розшуку (ВРЗ). Метою заняття було  поширення інформаційних матеріалів, підготовлених Службою розшуку Українського Червоного Хреста з ВРЗ – діяльності.

 

 

Особливу увагу приділено матеріалам СР- безпека дітей, – як не загубитись, що потрібно знати дітям та батькам, і якщо вже таке сталось ,то куди потрібно звертатись за допомогою. В школах, навчальних закладах, дошкільних навчальних закладах,таку інформацію будуть розповсюджувати при проведенні майстер-класів з ПД -інструктори з першої допомоги, медсестринська служба ТЧХУ та волонтери.

 

 

Волонтерами  служби розшуку є інструктори з першої допомоги – Семочко Наталя, Горошко Марія, Стельмах Уляна, Апостолюк Ірина, Абрамчук Надія, Лись Галина, медсестри Вовчук Марія, Леськів Неля, Масюк Надія, Папроцька Любов. Вони відвідують навчальні заклади та навчають шкільну молодь, населення навичкам надання першої допомоги. Під час цих навчань буде проводитись ознайомлення слухачів із роботою Служби розшуку.

 

 

Презентацію діяльності Служби розшуку провела відповідальний з питань ВРЗ-діяльності в Львівській ОО ТЧХ, – Ніна Добренька. Видані надзвичайно корисні інформаційні матеріали,  підготовлені Службою розшуку ТЧХУ для дітей та батьків “Як не загубитися”, а також про те, як працює служба під час військових подій, збройних конфліктах, стихійних лихах.

 

 

Консультацію з питань розшукової діяльності  Українського  Червоного  Хреста для наших краян можна одержати у Львівській ОО ТЧХ за тел.255-08-78

Фото – Ірини Дзіклевич

Прес-служба Львівської ОО ТЧХУ