Святий Миколай зі Львова їздить на бричці та білих конях, а першими обдаровує дітей з сиротинців

У львівському парку «Знесіння» відкрили резиденцію Святого Миколая. Першими відвідувачами резиденції стали вихованці дитячих будинків.

Про це повідомляє Zaxid.net.

“У суботу, 1 грудня, у львівському парку «Знесіння» традиційно відкрили резиденцію Святого Миколая. Під час відкриття резиденції діти та дорослі мали змогу відчути новорічну атмосферу в казковому будинку і поспілкуватися зі Святим Миколаєм. Першими, хто зміг завітати у резиденцію Святого Миколая і розповісти йому віршики та заспівати пісні, стали вихованці дитячих будинків Львівщини”, – йдеться в повідомленні.

 

 

На дітей чекали солодощі та веселі забави від аніматорів. Усі діти, які завітають до резиденції Святого Миколая, можуть залишити там листи зі своїми побажаннями та отримати подарунки.

Нагадаємо: 7 грудня у центрі Львова відкриють традиційний Різдвяний ярмарок. Під час ярмарку на проспекті Свободи працюватиме будиночок Миколая.

Автор: Юрій Никорак

Фото – Євгена Кравса для ZAXID.NET

За джерелом:

https://expres.online/society/svyatiy-mikolay-zi-lvova-izdit-na-brichtsi-ta-bilikh-konyakh-a-pershimi-obdarovue-ditey-z-sirotintsiv

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *