Санітарно-просвітницька діяльність ТЧХУ: Мостиська РО ТЧХУ – Всесвітньому дню миття рук

На Львівщині у бібліотеці с. Хоросниця (Мостиської ОТГ) відкрито виставку «Хвороби брудних рук»

Сьогодні, у Всесвітній день миття рук, у сільській бібліотеці с. Хоросниця, що у Мостиському районі на Львівщині, відкрилася тематична виставка «Хвороби брудних рук», яка є фрагментом загальної експозиції під назвою “100 років милосердя”..

 

 

Оглянути цю виставку та почути цікаву і корисну інформацію від завідуючого ФАПом Богдана Біганського, пов’язану з цим днем, мали змогу юні користувачі Хоросницької бібліотеки (Мостиська ОТГ).

 

 

“Не можна не помітити, що така проста процедура, як миття рук, здатна попередити не тільки зараження організму шкідливими вірусами та інфекціями, такими як: збудники холери, вірусна пневмонія, гепатит А, сальмонельоз, дизентерія, хвороби викликані глистами, гострі респіраторні захворювання…,але і зробити життя людини більш комфортним, приємним і безпечним,”- розповів дітям п. Богдан.

 

 

Юні слухачі пообіцяли лекторові, що у житті будуть слідувати настановам, почутим сьогодні у бібліотеці, у якій вони щоразу дізнаються щось корисне, в т.ч. і про історію і сьогодення Товариства Червоного Хреста України.

Фото – автора

Люба-Оксана Рабій,

голова Мостиської РО ТЧХУ

 

За джерелом:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=710493002682709&set=pcb.710497949348881&type=3&theater

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *