Рятувальники і члени ЗШР Червоного Хреста переходять на посилений режим роботи перед святами

Рятувальники Державної служби з надзвичайних ситуацій переходять на посилений режим несення служби на період відзначення Різдвяних і Новорічних свят. Їм будуть допомагати члени загонів швидкого реагування Червоного Хреста, сформовані в усіх областях України

 Про це повідомляє прес-служба ДСНС із посиланням на керівника відомства Миколу Чечоткіна.

“На період відзначення Різдвяних та Новорічних свят підрозділи ДСНС України переходять на посилений режим несення служби та перебувають в готовності до реагування на будь-які надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру”, – сказав Чечоткін.

Зокрема, за його словами, у кожному регіоні проводиться уточнення місць масових заходів, посилено моніторинг щодо пожежної безпеки на потенційно небезпечних об’єктах та об’єктах державного значення, здійснюються профілактичні відпрацювання з населенням щодо дій у випадку виникнення надзвичайних ситуацій.

Також, зазначив він, з 23 по 26 грудня організовано взаємодію з місцевими органами влади, територіальними органами Національної поліції України, регіональними службами цивільного захисту з питань забезпечення техногенної і пожежної безпеки на об’єктах, де проводитимуться заходи до різдвяних та новорічних свят, та на випадок спільних дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій і небезпечних подій. Крім того, здійснюватиметься посилений моніторинг пожежної обстановки на об’єктах з масовим перебуванням людей.

Загалом, за даними Чечоткіна, до 8-ї ранку 26 грудня на цілодобовому чергуванні перебуватимуть близько 7 тисяч рятувальників та понад 2 тисячі одиниць техніки ДСНС. А також в готовності до застосування для забезпечення реагування на надзвичайні ситуації та надзвичайні події перебуває і авіація ДСНС, а саме: літак Ан-26.

Довідково:

В кожній області створені і діють ЗШР Червоного Хреста, сформовані з добровольців, котрі прийдуть на допомогу рятувальникам у разі потреби. Щокварталу вони проходять навчання і тренінги з першої допомоги. На Львівщині також сформовано такий загін, який спеціалізується на рятувальних роботах у Карпатах. Сьогодні, 23 грудня, він у повному складі уже на чергуванні поблизу смт Славська, де відкривають нову лижну трасу на горі Ільза.

Подробиці про відкриття нової лижної траси– у наступних випусках новин.

Читайте також: Рятувальники попереджають про підйом рівнів води на річках України

Фото ілюстративні – з відкритих джерел в Інтернеті

За джерелом:

https://www.ukrinform.ua/rubric-society/2370418-ratuvalniki-perehodat-na-posilenij-rezim-pered-svatami.html

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *