Робоча нарада у Львівській ОО ТЧХУ з приводу приєднання до програми психосоціальної підтримки

Група посланців Львівської ОО ТЧХУ, що повернулася з Києва, де брала участь з приводу розширення програми з ПСП, звітувала про поїздку й ознайомила з планами діяльності.

 

 

У робочій нараді взяв участь голова ЛОО ТЧХУ Валентин Мойсеєнко та увесь керівний склад Товариства Червоного Хреста Львівщини.

 

 

Доповідала головний спеціаліст програми «Сприяння захисту, добробуту та соціальній згуртованості вразливих груп населення в Україні» Уляна Стельмах. Уляна Михайлівна зазначила, що мета програми – сприяння підвищенню потенціалу організаційних структур регіональних відділень ТЧХУ на місцях у сфері психосоціальної підтримки, соціальної згуртованості та волонтерського менеджменту.

 

 

В робочій нараді взяли участь голови районних і міських організацій Львівської ОО ТЧХУ. Вони з великою увагою вислухали інформацію про те, що в Києві на семінарі були розглянуті такі важливі теми, як логічна матриця, цілі, індикатори, а також алгоритм діяльності на місцях. Домінуючою темою семінару у Києві став розгляд проблематики волонтерського менеджменту, як основи впровадження будь-якого сервісу, значення соціальної згуртованості у проекті, а також інші важливі питання.

 

 

Регіональний економіст програми з ПСП Світлана Пришляк, хоч прямої участі у робочій нараді не брала, але вона вже розробила реальний кошторис, визначила скільки коштів потрібно витратити на перші кроки з впровадження програми ПСП в життя на Львівщині.

Проект з ПСП уже третій рік фінансується у нашій державі Данським Червоним Хрестом. Та його підтримка – тимчасова. Решту коштів – треба вишуковувати на місцях. І це завдання повинна виконати не тільки передова група, що повернулася з Києва, але й увесь колектив Товариства. Всі червонохрестівці Львівщини будуть задіяні у тій, чи іншій мірі в програмі з ПСП у найближчі дні.

Фото – Ірини Апостолюк
Прес – служба Львівської ОО ТЧХУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *