Робота Служби розшуку ТЧХУ у березні 2020 року у цифрах і фактах

Незважаючи на карантин, Служба розшуку Товариства Червоного Хреста України продовжує працювати. Але в дистанційному режимі.

Звістка від близьких та рідних для нас людей, можливість тримати зв’язок з ними, теплі та щирі слова підтримки – це ті, на перший погляд, маленькі й непомітні в повсякденному житті речі, які ми вчимося цінувати, лише коли виникає загроза втратити їх.

В умовах карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції Служба розшуку турбується про підтримку зв’язку між членами родин, особливо вразливих категорій: самотніх та літніх людей; тих родин, чиї рідні мешкають далеко; тих, для кого є ризик втратити зв’язок з рідними, потрапивши до лікарні, до пунктів обсервації; або іноземців, які тимчасово перебувають в Україні.

Під час карантину у березні ми:

  • надали 222 консультації та роз’яснення запитувачам, які звернулися до Служби розшуку з питань відновлення родинних зв’язків телефоном;
  • підтримували постійний телефонний контакт з родинами, чиї рідні зникли безвісти у зв’язку зі збройним конфліктом в Україні (сконтактовано 105 родин): уточнили потреби, надіслали інформаційні матеріали у зв’язку з COVID за допомогою застосунку Viber (Дніпропетровська обл.);
  • надали 1418 консультацій під час роботи на гарячій лінії Міністерства охорони здоров’я України;
  • зареєстрували 154 звернення на електронну пошту, на які надали відповіді в режимі он-лайн;
  • працівники Служби розшуку у Львові та Харкові під час участі у формуванні та роздачі продуктових наборів серед малозабезпечених громадян, які мешкають на самоті, здійснювали моніторинг ситуації з ВРЗ серед цих потенційних бенефіціарів Служби розшуку та надавали контакти ТЧХУ для зв’язку, у разі необхідності;
  • передали інформаційні матеріали ТЧХУ щодо COVID-19 в пункти перебування мігрантів;
  • забезпечили центри для мігрантів (ПТПІ) у Волинській, Закарпатській і Чернігівській областях телефонами Червоного Хреста для відновлення та підтримки зв’язку з рідними в період карантину.

Служба розшуку Товариства Червоного Хреста України (ТЧХУ) продовжує роботу з надання послуг з розшуку та відновлення родинних зв’язків. З огляду на превентивні заходи, пов’язані з коронавірусною інфекцією COVID-19 в Україні та світі, та в умовах карантину деякі види нашої діяльності обмежені: особистий прийом громадян тимчасово припинено; ми лишаємось з Вами на зв’язку за телефонами:

+380 66 250 9957,

+380 96 304 4375,

+380 63 979 3830

та електронною поштою: rfl@redcross.org.ua.

У Львівській ОО ТЧХУ можна звернутися до відповідальної з розшуку за телефоном: 0952501274.

На час карантину – робота з прохачами проводиться дистанційно. Звертатись до контактної особи – Ніни Іванівни Добренької (на знімку).

Телефон гарячої лінії інформаційного центру ТЧХУ: 0 800 332 656

 АвторСлужба Розшуку

Плакат – Служба розшуку ТЧХУ

Джерело:

https://redcross.org.ua/2020/04/будьте-на-звязку-зі-своїми-рідними/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *