Регіональний тренінг з першої допомоги для тренерів Червоного Хреста у Львові розпочався 17 червня

Незважаючи на вихідний і святковий день, – День медичного працівника, – 17 червня у конференц – залі львівського готелю «Джем» розпочав свою роботу регіональний тренінг з першої допомоги для тренерів Червоного Хреста.

Щодня волонтери та співробітники Червоного Хреста навчають населення надавати першу допомогу, чергують на масових заходах, підтримують людей у скруті та роблять чимало інших корисних справ. Але ця робота потребує, щоб її періодично узагальнювали, вивчали передовий досвід і поширювали для загального впровадження.

Не є винятком і праця тренерів з першої допомоги. Їх завдання – не тільки вчити цьому широкі кола бажаючих, але і готувати інструкторів Червоного Хреста, чисельність і вміння яких повністю залежать від активності і ерудиції тренерів, котрі їх готують за спеціальними 48 – годинними програмами, після яких на руки видаються спеціальні сертифікати міжнародного зразка, затвердженого у Женеві.

 

 

На тренінг прибули до Львова 12 осіб. Від НК ТЧХУ приїхала координатор з першої допомоги Надія Ямненко. Вінницька ОО ТЧХУ прислала свого найкращого тренера Юрія Марценюка, Ужгород командирував на регіональний зліт тренера Мар’яну Глаголу, Львів представлений двома фахівцями – тренером Іриною Валько та інструктором з першої допомоги Уляною Стельмах.

Тренінг завершить свою роботу, але знання, які тут були поновлені і відпрацьовані на манекенах його учасниками, будемо сподіватися, врятують не одне життя тих, хто потрапить у біду.

Фото – учасників тренінгу

Прес-служба Львівської ОО ТЧХУ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *