Регіональний тренінг з першої допомоги для тренерів Червоного Хреста у Львові завершив роботу 20 червня

20 червня у конференц – залі львівського готелю «Джем» завершив роботу регіональний тренінг з першої допомоги для тренерів Червоного Хреста.

Як один день пролетіли навчання з підвищення кваліфікації тренерів Червоного Хреста з першої допомоги, які тривали у Львові з 17 до 20 червня.

 

 

В результаті старань координатора з першої допомоги  НК ТЧХУ Надії Ямненко, вся програма перепідготовки – вичерпана і після співбесіди з кожним з учасників, їм видано сертифікати міжнародного зразка.

Дехто з них не був у ранзі тренера, а тільки інструктора з першої допомоги, як ось Уляна Стельмах, голова Залізничної РО м. Львова ТЧХУ. Але і вони пройшли перепідготовку і підвищили свою кваліфікацію. А щоб стати тренером, їм прийдеться їхати на спеціальні курси у Київ, де пройдуть поглиблений курс з методології і практики першої допомоги.

Незважаючи на це, всі були раді успішному завершенню навчання. Уляна Стельмах дала для учасників тренінгу невеликий сольний концерт на бандурі. Вона співала українські народні пісні, виконувала на улюбленому інструменті твори українських композиторів і пообіцяла продовжити свій концерт, коли приїде у Київ на курси тренерів з першої допомоги.

Тренінг завершив свою роботу, але знання, які тут були поновлені і відпрацьовані на манекенах його учасниками, без сумніву, врятують не одне життя постраждалих, що потрапили у біду.

Фото – учасників тренінгу

Прес-служба Львівської ОО ТЧХУ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *