Раніше лікарі радили споживати якомога більше вітаміну С

Раніше лікарі радили споживати якомога більше вітаміну С. Тепер – навпаки. Чому?

Щойно всі довкола починають шморгати та пчихати, чимало людей відразу ковтають щодня чарівну пігулку вітаміну С – мовляв, імунітет від цього тільки зміцніє, тож захворіти на застуду чи грип стане неможливо.

Так, солодка аскорбінка – один з найдешевших та найсмачніших вітамінів, який продають навіть у супермаркетах. Ще років 10 – 15 тому терапевти й педіатри прописували вітамін С у драже, радили налягати на джерело аскорбінової кислоти – цитрусові. Мовляв, що її більше, то краще. А нині – все навпаки: лікарі застерігають від передозування аскорбінки. Чому ж підхід змінився?

– Найновіші численні клінічні випробування довели, що великі дози цього вітаміну провокують виділення стресових гормонів, і це пригнічує імунітет, – каже Борис Скачко, відомий лікар – валеолог. – Вітамін С у надлишку здатен провокувати руйнівні клітинні мутації. Тому сприймати приємні на смак драже з аскорбінкою як льодяники – не варто.

– Але ж кажуть, що аптечний вітамін С треба вживати, бо, мовляв, він в організмі не здатен накопичуватися…

– Останніми роками була спростована й ця думка. Насправді вітамін С синтезується в печiнцi й може там затримуватися до півроку (винятком є люди, в яких у зв’язку з певними недугами робота печінки порушена, і вітамін не накопичується). Тож якщо ми влітку і восени їмо вдосталь свіжої зелені, овочів і фруктів, то принаймні взимку гіповітаміноз С нам не загрожує. Висновок: людині без клінічних ознак нестачі вітаміну С жодні аскорбінові драже не потрібні.

– А як зрозуміти, що організму забагато вітаміну С?

– Серед наслідків передозування цього вітаміну – алергія, біль голови, шлункові розлади, падіння артеріального тиску, – каже Віктор Літус, доктор медичних наук, завідувач кафедри клінічної, лабораторної імунології та алергології Національного медінституту. – Доведено, що систематичне вживання 500 мг синтезованого вітаміну С понижує артеріальний тиск від 3,84 до 1,50 мм. І якщо гіпертоніки цього можуть й не помітити, то люди з гіпотонією відчують настільки, що їм з ліжка буде важко підвестися. При надлишку вітаміну С судини стають ламкими, надокучає неспання, висипи на шкiрi. Водночас може розвиватися і сечокислий діатез, що проявляється скупченням солей і навіть камінням у нирках.

– Якою ж є оптимальна доза вітаміну С? З якими продуктами його краще отримувати?

Б. Скачко: – Загальнорекомендована щоденна кількість вітаміну С – 75 – 100 мг. Вважається, що саме така доза стимулює вироблення інтерферону в організмі – це активний противірусний агент. Наприклад, лише одне середнє яблуко містить 15 мiлiграмiв аскорбінки, цибулина – 20 міліграмів, а порція квашеної капусти – до 40 міліграмів. Це і є оптимальні 75 міліграмів вітаміну С.

Обов’язково вживайте саме свіжі овочі та фрукти, адже в тушкованих і варених вітамін С розпадається.

Автор – Ірина КОНТОРСЬКИХ

Фото – з відкритих джерел в Інтернеті

За джерелом:

http://expres.ua/health/2017/11/20/272162-ranishe-likari-radyly-spozhyvaty-yakomoga-bilshe-vitaminu-s-navpaky-chomu

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *