П’ятеро дітей з багатодітної родини, що у Стрийському районі на Львівщині, потрапили до лікарні з кором

Жодна дитина не мала щеплення від кору. Таких дітей на Львівщині – дуже багато, тому захворюваність на кір не спадає

До інфекційного відділення Стрийської міської лікарні потрапило п’ятеро дітей з однієї родини, в яких діагностували кір.

«Діти почали поступати до нас ще у п’ятницю, 23 лютого. Спершу госпіталізували двоє дітей, а у понеділок, 26 лютого, ще троє. Найменшій дитині – дев’ять місяців, найстаршій – 9 років. Діти не мали щеплення від кору. Усі вони з багатодітної родини, що мешкає у селі Братківці Стрийського району, – повідомив ZAXID.NET завідувач інфекційного відділення Стрийської міської лікарні Андрій Баб’як.

Cтан дітей – середньої важкості. Найбільше уваги, за словами Андрія Баб’яка, потребує дев’ятимісячна дівчинка, вона переносить захворювання найважче. Усіма необхідними ліками діти забезпечені.

У Стрийському районі з початку року кір діагностували у 27 дітей: шестеро дітей захворіло у Стрию і 21 дитина – в районі.

Захворюваність на кір на Львівщині, за словами директора львівського обласного лабораторного центру Романа Павліва, ще продовжує зростати. Кожного тижня в області фіксують 10-12 нових випадків захворювання на кір. З початку року зареєстровано 560 випадків захворювань на кір, серед хворих – 415 дітей, 75% з яких не мали щеплення від кору. 324 хворих ( з них 221 дитина) потрапили до інфекційних відділень лікарень області.

У Львові з початку року захворіло 311 осіб, з них – 240 дітей.

 

Фото – з відкритих джерел в Інтернеті

За джерелом:

https://zaxid.net/pyatero_ditey_z_bagatoditnoyi_rodini_na_striyshhini_potrapili_do_likarni_z_korom_n1450240

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *