Психосоціальна підтримка: Підсумки 2019 року

Підраховано результати діяльності в 2019 р. за напрямом психосоціальної підтримки:20 894 підопічних отримали необхідну допомогу в 52 населених пунктах, з них – 12 422 діти.

Товариство Червоного Хреста України надає психосоціальну підтримку в формі групових занять, що знижують рівень стресу, розвивають стресостійкість і будують соціальні зв’язки.

Заняття проводять підготовлені волонтери та співробітники у відповідності до стандартів Методичного центру з питань психосоціальної підтримки Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.

Довідково:

На Львівщині в минулому році також діяла програма Червоного Хреста з психосоціальної підтримки.

Запровадила її інструктор з ПСП Уляна Стельмах, котра раніше 12 років пропрацювала головою Залізничної РО м. Львова ТЧХУ.

На допомогу їй була скерована інструктор з ПСП Катерина Крикля, психолог за освітою, котра захистила диплом з цього фаху у Полтавському національному педагогічному університеті імені В.Г. Короленка. Згодом Катерина Петрівна на курсах в НК ТЧХУ захистила сертифікат тренера з ПСП і ця робота на Львівщині пожвавішала. В кінці 2019 р. у Львівській ОО ТЧХУ відбулося засідання Правління Товариства, на якому Катерину Петрівну обрали членом правління цієї організації.

Більшість заходів з ПСП, які проходили на Львівщині у 2019 році, висвітлювалися у репортажах на інформаційних матеріалах на нашому сайті.

На знімку: Волонтерка Червоного Хреста Львівщини Анастасія Остасюк вчить дітей виготовляти вітальні листівки на одному із занять з психосоціальної підтримки.

АвторIvan Stepura 

Фото – Ірини Апостолюк

За джерелом:

https://redcross.org.ua/2020/01/психосоціальна-підтримка-підсумки-2019/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *