Проект Червоного Хреста з психосоціальної підтримки вразливих верств населення – у Львові

Проект Червоного Хреста “Сприяння захисту, добробуту та соціальній згуртованості вразливих груп населення в Україні” – у Львові.

В рамках проекту Червоного Хреста “Сприяння захисту, добробуту та соціальній згуртованості вразливих груп населення в Україні” 21 березня пройшла релаксація 10 осіб, представників вразливих верств населення, котрі побували у Львівській національній філармонії на святковому концерті з нагоди 334-річчя з дня народження Й.С.Баха.

 

 

Розпочалося святкування Bach 334 Birthday Night з першої частини музичного марафону під назвою «Бранденбурзькі концерти». У ній взяли участь Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова» й Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії.

 

 

Звучали також оркестрові сюїти та інші інструментальні твори геніального композитора. Завершився святковий марафон духовною музикою Баха. Найпочесніше місце у цій частині  концерту зайняв музичний твір «Величає душа моя Господа!»

 

 

На сцені виступили  4 оркестри, хор, віртуозні солісти, 4 диригенти і найголовніше – кожен з присутніх виніс з концерту багато яскравих вражень.

 

 

Наступний культпохід червонохрестівців запланований на 31 березня на дитячу виставу «Лис Микита». Дякуємо адміністрації Львівської національної філармонії за безкоштовно надані квитки!

Фото – автора

Ірина Апостолюк,

голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *