Прес-служба «Мотохелп» – про Національні навчання загонів швидкого реагування ТЧХУ

Репортаж, написаний прес-службою «Мотохелп» про Національні навчання ЗШР Червоного Хреста України, представляємо вашій увазі.

На минулих вихідних нам випала честь бути запрошеними інструкторами на навчаннях Загонів швидкого реагування Червоного Хреста України на Київщині. І це була реальна честь для нас працювати з цими хлопцями.

У двох словах що це таке … ЗШР Червоного Хреста – це групи волонтерів, котрі виїжджають на всі надзвичайні ситуації, які виникають (або можуть виникнути) з масовими жертвами.

За рік вони реагують на десятки (якщо не сотні) подібних подій і надають постраждалим першу допомогу, виходячи із ситуації, яка склалася на місці пригоди.

 

 

Національні навчання – це подія, коли раз на рік для навчань приїжджають загони зі всієї України, щоб вирівняти рівень знань і навчитись працювати за єдиними алгоритмами і протоколами.

Щоб ви розуміли, зазначимо, що навчання у себе включали кілька компонентів, а саме: 2 дні начитки (по 8 годин теорії), 1 день практики (з 9:00 до 22:00 на полігоні ДСНС), 1 день факультативів (Олег Картавий, як завжди зруйнував багато рожевих маленьких світів, готуючи новачків загонів до суворої реальності буття, і це було, як завжди, феєрично).

На практиці було все: розвідка місця події, евакуація з важкодоступних місць (включаючи спуски спинальників на системах з другого поверху або витягування постраждалих  з вузького підвалу, де не проходить щит), надання долікарської допомоги, координація, пошуково-рятувальні роботи …

 

 

Ми, інструкторський склад, бачили, що перенавантажуємо хлопців, але для такого масштабу навчань, по іншому, і бути не могло. Думаємо, вони нас вибачать.

Зрештою, всі організатори отримали величезне задоволення від роботи з волонтерами ТЧХУ. Хлопці розумні, мотивовані, реально намагаються полегшити біль постраждалим і врятувати їм життя.

Хочеться відзначити високий рівень їх підготовки і командної зіграності.

Бажаємо всім ще не раз попрацювати разом, і щоб кожен раз це були навчання, а не привід для практичного застосування цих знань!

Волонтери Загонів швидкого реагування Червоного Хреста Україні – ви прекрасні! Респект вам за вашу роботу, бажання допомагати постраждалим і волонтерство!

Фото – учасників навчань

За джерелом:

https://www.facebook.com/motohelp.kyiv/photos/pcb.2084226985156765/2084224571823673/?type=3&theater

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *