Президент Європейського комітету з питань запобігання катуванням Микола Гнатовський виступить з відкритою лекцією у Львові

Про те, що потрібно для виконання цього завдання, розповість Микола Гнатовський під час відкритої лекції «Відшкодування шкоди, завданої у зв’язку із збройним конфліктом» 25 листопада.

Микола Гнатовський – президент Європейського комітету з питань запобігання катуванням чи нелюдському або такому, що принижує гідність поводженню чи покаранню. 25 листопада о 15:00 год. він виступить із відкритою лекцією в Академічному корпусі УКУ (вул. Козельницька, 2а), ауд. 205.

 

 

Взяти участь можна кожному, попередньо зареєструвавшись за посиланням http://bit.ly/2Aiap4A. Захід безкоштовний.

«Завдяки розвитку міжнародного права прав людини та, зокрема, Європейської конвенції з прав людини, сформувалися механізми компенсації особам, що стали жертвами порушення їхніх конвенційно закріплених прав, – розповідає Микола Гнатовський. – Утім, неминуче постають питання щодо придатності цих механізмів – насамперед, Європейського суду з прав людини, для звернення великої кількості індивідів».

 

 

Як зазначає лектор, найбільш реалістичний спосіб отримати задовільну відповідь на поставлене питання про відшкодування може полягати у створенні національного механізму постконфліктного правосуддя на основі міжнародних зобов’язань України та з урахуванням досвіду інших держав, перед якими поставали подібні проблеми.

Організовує захід Школа права УКУ у рамках проекту «Перехідне правосуддя та примирення в Україні». Партнер заходу – АО «Матвіїв та партнери». Трансляцію лекції можна буде переглянути на Facebook-сторінці Школи права УКУ www.facebook.com/law.ucu

Довідково:

Микола Гнатовський, Президент Європейського комітету з питань запобігання катуванням. Микола Миколайович є кандидатом юридичних наук та викладачем кафедри міжнародного права КНУ ім. Т. Шевченка. Закінчив Інститут міжнародних відносин КНУ ім. Т. Шевченка, також проходив стажування в Гарвардському університеті (США) та Йоркському університеті (Канада). З 2009 року є членом Європейського комітету з питань запобігання катуванням, у 2013-2015 рр. був його віце-президентом, а у 2015 р. обраний Президентом Комітету. Як експерт співпрацює з Радою Європи, ОБСЄ, ПРООН, Міжнародним Комітетом Червоного Хреста та ін. Він – спеціаліст із питань міжнародного гуманітарного права, міжнародного кримінального права та міжнародного захисту прав людини, автор понад 80 наукових публікацій.

 

Афіша та фото – прес-служби ЛМР та з відкритих джерел в Інтернеті

За джерелом:

http://city-adm.lviv.ua/news/society/public-sector/243980-prezydent-yevropeiskoho-komitetu-z-pytan-zapobihannia-katuvanniam-vystupyt-iz-vidkrytoiu-lektsiieiu-u-lvovi

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *