Працівників Головного управління статистики у Львівській області вакцинували від кору

Сьогодні, 16 січня, близько 20 працівників Головного управління статистики у Львівській області вакцинували від кору.

“Наші працівники належать до певної групи ризику щодо інфекційних захворювань, оскільки вони контактують з людьми з багатьох підприємств, організацій міста та області. І так як сьогодні є спалах кору, ми проявили ініціативу вакцинуватись, і департамент охорони здоров’я Львівської ОДА делегував до нас лікарів”, – зазначила начальник Головного управління статистики у Львівській області Світлана Зимовіна.

 

 

За словами медиків, станом на сьогодні, 16 січня, у Львівській області на кір захворіли 92 особи, з них 58 дітей. Вакцинування є єдиним способом захистити себе від кору.

 

 

“На Львівщині спостерігається спалах кору. Захворювання небезпечне своїми ускладненнями, це запалення легень і енцефаліт. Ми використовуємо бельгійську вакцину, при її введенні в організмі людини формуються антитіла, які дозволяють вберегтись від вірусу і не захворіти, навіть якщо у колективі є хворі”, –  розповіла лікар-епідеміолог Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні Наталія Тімко.

“Обов’язкові щеплення проти кору проводять дітям, яким 1 та 6 років, згідно з календарем профілактичних щеплень. Дорослих зазвичай не ревакцинують, але на сьогодні, коли спостерігаємо спалах, є рекомендація Міністерства охорони здоров’я України усіх людей, які народились після 1956 року одноразово вакцинувати проти кору, люди, які народились раніше, як правило хворіли кором”, – додала Наталія Тімко.

 

 

За її словами, вакцинація не потрібна людям, які хворіли на кір або мають  документально підтверджені 2 дози вакцини проти кору.

Департамент охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації закликає мешканців Львівської області не нехтувати безпекою та здоров’ям та робити вакцинацію від кору.

Довідково:

Дізнавшись про колективну вакцинацію у Львівському Головному  управлінні статистики, у Червоному Хресті Львівщини обговорили цю подію, пораділи за колег і провели невелику дискусію між своїми співробітниками. Зрештою вирішили не організовувати у жодному разі якої-небудь піар-кампанії, а в індивідуальному порядку всім пройти вакцинацію у зручний для співробітників час. Бо кожен з червонохрестівців розуміє, що означає захворіти на кір зараз – у найбільш гарячу пору здачі річної звітності та початку інтенсивної підготовки до відзначення 100-річчя ТЧХУ.

Фото – прес-служби ЛОДА

За джерелом:

http://loda.gov.ua/news?id=33257

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *